Inne

Elementy mechaniczne związane z przenoszeniem mocy

Dostarczamy części mechaniczne związane z przenoszeniem mocy, stosowane w rozwiązaniach przemysłowych. W naszym rozbudowanym magazynie znajdą Państwo między innymi sprzęgła, elektrosprzęgła i hamulce renomowanych producentów. Z uwagi na fakt, że spora grupa naszych klientów związana jest z przetwórstwem tworzyw sztucznych, do oferty wprowadziliśmy też niektóre zespoły wyposażenia maszyn i narzędzi dla tej gałęzi przemysłu. Są to przede wszystkim komponenty form wtryskowych: grzałki i elementy złączne, a także fragmenty instalacji wody i powietrza.

Rozumiemy, jak ważne jest, aby praca urządzeń w zakładach produkcyjnych kontynuowana była bez przerw, dlatego staramy się zapewniać naszym klientom krótki czas realizacji zamówień.

Jeśli planują Państwo konserwację maszyny lub jej remont, zapraszamy już teraz do skorzystania z naszego bogatego asortymentu - jeśli czegoś nie mamy w naszym magazynie, bez problemu dla Państwa daną część sprowadzimy. Takie planowanie jest szczególnie istotne w okresie przedwakacyjnym lub przedświątecznym.

Inne